Sayfayı Arkadaşına Tavsiye Et

Sayfa Adı:
Solven Yemek Odası Takımı - Bellona Mobilya
Sayfa Linki:
http://www.bellona.com.tr/yemek-odalari/yemek-odalari/solven-yemek-odasi-takimi
Adınız Soyadınız:
E-posta Adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız:
 
 

Solven Yemek Odası Takımı
yeni
Solven Yemek Odası Takımı
Ürün Özellikleri


Solven Yemek Odası takımının renk konfigürasyonunda krem renk tercih edilmiş olup, lükens ayaklar, metal sarkaç kulplar , Takımın genelinde kullanılan derzli ve eskitme altın renkli “c” profil uygulaması ile hem takımın görsel zenginliği üst seviyelere taşınmış hem de avangarde yapısı desteklenmiştir.

Kullanım kolaylığı ve ürün ömrünün artırılması amacıyla kapaklarda yavaşlatıcı mekanizma kullanılmış olup, kapak önlerinde takımın kimliğini yansıtan altın renk baskılı bronz aynalara ve metal sarkaç kulplara yer verilmiştir.

Büfe iç çekmecesinde yer alan karolajlı kaşıklık uygulaması sayesinde üniteye hem görsel bütünlük hem de fonksiyonellik kazandırılmıştır. Kaşıklık çekmecesi teleskopik ray sistemini kullanılarak tüketicilerimize rahat bir kullanım imkanı sağlanmıştır.

Temizliği kolaylaştırıcı yerden yüksek ayak kullanılmıştır.

Üründe çevreye ve insan sağlığına zararsız E-1 kalite standartlarında kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanılmıştır.

Yeni modelimizde, gümüşlük ve vitrin üniteleri takımın kimliğine uygun olarak tasarlanmış olup, camlı ve panel kapaklı alanlar kullanılarak, hem sergileme hem de geniş depolama özelliği kazandırılmıştır.

Takımın kimliğine uygun olarak tasarlanan dekoratif büfe aynası takımın genelinde kullanılan bronz ayna renginde tasarlanmıştır.

Takımın tasarımsal çizgisine uygun tasarlanan, compact tv ünitesi ve plazma tv sehpası 140 ekran(55 inch) tv kullanım alanına sahip olup, ünite de bulunan stoplamalı kapaklar, amortisörlü dolaplı bölüm ve raflı alanlar sayesinde geniş bir kullanım alanı oluşturulmuştur.

Takımın genelinde kullanılan lükens ayak yapısı, masa ayaklarına ve sandalye ön ayaklarına da taşınarak tasarımsal bütünlük sağlanmıştır.  Ürün Ölçüleri


 • Vitrin
  Genişlik: (X)102.00cm
  Derinlik: (Y)50.00cm
  Yükseklik: (Z)164.00cm
 • Gümüşlük
  Genişlik: (X)57.00cm
  Derinlik: (Y)50.00cm
  Yükseklik: (Z)164.00cm
 • Büfe
  Genişlik: (X)204.00cm
  Derinlik: (Y)51.00cm
  Yükseklik: (Z)84.00cm
 • Büfe Aynası
  Genişlik: (X)58.00cm
  Derinlik: (Y)0.00cm
  Yükseklik: (Z)70.00cm
 • Masa
  Genişlik: (X)166.00cm
  Derinlik: (Y)100.00cm
  Yükseklik: (Z)77.00cm
 • Kitabeli Masa
  Genişlik: (X)206.00cm
  Derinlik: (Y)100.00cm
  Yükseklik: (Z)77.00cm
 • Sandalye
  Genişlik: (X)45.00cm
  Derinlik: (Y)0.00cm
  Yükseklik: (Z)95.00cm

Bu Kategorideki Diğer Ürünler