Sayfayı Arkadaşına Tavsiye Et

Sayfa Adı:
Soft Selection V-Guard Yatak - Bellona Mobilya
Sayfa Linki:
http://www.bellona.com.tr/yatak-ve-baza/yataklar/ergonomi-dostu-yataklar/soft-selection-v-guard-yatak
Adınız Soyadınız:
E-posta Adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız:
 
 

Soft Selection V-Guard Yatak
yeni
kampanya
Soft Selection V-Guard Yatak
Ürün Özellikleri


 

Soft Selection V-Guard yatak, 5 Bölgeli Pocket Yay sistemi uygulaması ile üst düzey bir konfor sunmakla birlikte, bir yüzü yumuşak, diğer yüzü sert yüzeyiyle çift taraflı kullanıma uygun olacak şekilde tasarlanmıştır.

Vücut şeklini tam olarak alan yaylar sayesinde, uyku sırasında istenmeyen dönmeler ortadan kalkar ve kesintisiz bir uykuya yardımcı olur. Vücut şeklini alan yaylar vücudun sert bölgeleri olan baş, omuz, basen ve noktasal basınç yapan ayaklarımıza vücudun diğer alanlarına göre daha sert tepki vererek gövdeyi tartar ve omurganın korunmasına yardımcı olur.

V-GUARD Yatak kumaşında özel formülasyona sahip yüksek aktiviteli partiküller kullanılmıştır. Kullanılan bu partiküller kumaş yüzeyindeki virüslerin etkisiz hale gelmesine yardımcı olmaktadır. Böylelikle V-GUARD Yatak kumaşı sayesinde daha hijyenik bir uyku ortamının oluşması amaçlanmaktadır. İnovatif yatak kumaşımız uluslararası test standartlarına uygun şekilde test edilmiş ve virüslere karşı olumlu sonuçlar elde edilmiştir.

Soft Selection V-Guard yatak kumaşına özel apre işlemi uygulanmıştır. İşlenen özel yapısı sayesinde kumaş yüzeyi, zarflı ve zarfsız virüsler ile temas halinde olması durumunda, virüslerin protein ve yağ tabakalarına zarar vererek etkisiz hale gelmelerine yardımcı olmaktadır.  

V-Guard teknolojili kumaşımız yatağın mavi şeritli alanı hariç tüm yüzeyde kullanılmakta olup, 360 derece koruma sağlamaktadır. Bu sayede istenen yüzey rahatlıkla kullanılabilmekte ve daha uzun ömürlü olması sağlanmaktadır.

 Bu Kategorideki Diğer Ürünler