Sayfayı Arkadaşına Tavsiye Et

Sayfa Adı:
Reform Ultra Ortopedik Yatak - Bellona Mobilya
Sayfa Linki:
http://www.bellona.com.tr/yatak-ve-baza/yataklar/stress-serisi-yataklar/reform-ultra-ortopedik-yatak
Adınız Soyadınız:
E-posta Adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız:
 
 

Reform Ultra Ortopedik Yatak

 

Reform Ultra Ortopedik Yatak
Ürün Özellikleri


REFORM ULTRA ORTOPEDİK YATAK

Dünyanın en gelişmiş yay sistemlerinden olan SL Yay sistemi kullanılarak üretilen Reform Ultra Ortopedik yatağımız, sert yatak tercih eden, konfor ve ergonomiyi bir arada arayan müşterilerimiz için tasarlanmıştır.
Yatak kumaşında, doğanın mucizesi gümüşün, nano teknolojisi kullanılarak kumaşa nüfuz ettirilmesi ile kazandırılan Silver Max teknolojisi uygulanmıştır. Bu teknoloji yatakta kötü bakterilerin oluşumunu engeller, faydalı bakterilere zarar vermez. Gümüş iyonlar, antibakteriyel ve antimikrobiyel yapısı ile mantar ve küf oluşumunu engellemeye yardımcı olur.
Reform Ultra Ortopedik yatak, mikro organizmaların açtığı kötü kokuları ortadan kaldırarak, sağlıklı ve hijyenik bir uyku ortamı sunar. Reform Ultra Ortopedik yatak, terlemeden sonra oluşan kötü kokuları önleyici Anti Odor özelliği sayesinde uykuda terlemenin kâbus olmaktan çıkmasına yardımcı olur.
Günlük hayatın yorgunluğunu ve stresini uykuda atarak, güne daha sağlıklı başlayabilmek için, Silvermax teknolojisinin antistatic yapısı, kumaş üzerinde uygulanan anti stress özellikli relaxtic apre, uyku düzenini ve kalitesini bozan statik elektriğin ortadan kaldırılmasına destek oluyor.Bu Kategorideki Diğer Ürünler