Sayfayı Arkadaşına Tavsiye Et

Sayfa Adı:
Davis Yemek Odası Takımı - Bellona Mobilya
Sayfa Linki:
http://www.bellona.com.tr/panel-mobilya/yemek-odalari/davis-yemek-odasi-takimi
Adınız Soyadınız:
E-posta Adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız:
 
 

Davis Yemek Odası Takımı
Aydınlık bir masanın etrafında buluşmak gibisi var mı? Meşe ve ekru renk uyumuyla karşımıza çıkan Davis’ in büfe, vitrin ve gümüşlük ünitelerinde bulunan ledler dokunmatik açma kapama sistemine sahip. Büfede ise çatal, bıçak ve kaşıkların konulacağı fonksiyonel bir aksesuar çekmecesi bulunuyor.
Ürün Özellikleri


Ürünümüz iki renk konfigürasyonundan oluşmakta olup, gövde de meşe kapak ve ön yüzeylerde ise ekru renk kullanılmıştır. Parlak ekru renk üzerine gövde rengi fitil uygulamaları yapılmış olup, dekoratif elips şeklindeki büfe aynası ile de üst düzey bir görüntü kazandırılmıştır. Ürünün genel tasarımında içeri girintili kısımlar bulunmakta olup, bu bölümlerde kullanılan led aydınlatmalar ile ürün görsel açıdan zenginleştirilmiştir. Büfe, vitrin ve gümüşlük ünitelerinde yer alan led aydınlatmalar dokunmatik açma/kapama sistemine sahip olup, böylelikle ürünün fonksiyonelliği artırılmıştır. Ayrıca büfe ünitesinde üst sağ çekmece içerisine çatal, kaşık gibi eşyaların konulabileceği bölmeler yapılarak tüketicilerimize daha geniş ve kullanışlı bir alan oluşturulmuştur.

Davis serimizin konseptinin tamamlanması için Plazma TV Ünitesi de tasarlanmış olup, ünitenin sağına veya soluna gümüşlük ünitesi getirilerek daha büyük bir duvar ünitesi olarak da kullanılabilmektedir. Ayrıca ünitede 2 adet çekmece bulunmakta olup, dvd, vcd gibi ünitelerin konulabileceği alanlarda oluşturularak zengin bir kullanım alanı oluşturulmuştur.  Ürün Ölçüleri


 • Vitrin
  Genişlik: (X)100.00cm
  Derinlik: (Y)45.00cm
  Yükseklik: (Z)172.00cm
 • Büfe
  Genişlik: (X)200.00cm
  Derinlik: (Y)45.00cm
  Yükseklik: (Z)83.00cm
 • Büfe Aynası
  Genişlik: (X)63.00cm
  Derinlik: (Y)168.00cm
  Yükseklik: (Z)0.00cm
 • Gümüşlük
  Genişlik: (X)50.00cm
  Derinlik: (Y)45.00cm
  Yükseklik: (Z)172.00cm
 • Kitabeli Masa
  Genişlik: (X)205.00cm
  Derinlik: (Y)90.00cm
  Yükseklik: (Z)77.00cm
 • Masa
  Genişlik: (X)165.00cm
  Derinlik: (Y)90.00cm
  Yükseklik: (Z)77.00cm

Bu Kategorideki Diğer Ürünler