Sayfayı Arkadaşına Tavsiye Et

Sayfa Adı:
Briza Yemek Odası - Bellona Mobilya
Sayfa Linki:
http://www.bellona.com.tr/panel-mobilya/yemek-odalari/briza-yemek-odasi
Adınız Soyadınız:
E-posta Adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız:
 
 

Briza Yemek Odası
Hayal gibi bir yemek odası takımının hayalini kuruyorsanız, buldunuz. Meşe fildişi, kahve ve vizon renklerinin uyum içinde kullanıldığı konseptte fonksiyonellikte üst düzeyde. Büfede çatal, bıçak ve kaşıkların konulacağı aksesuar çekmecesi, büfe aynasında ve vitrininde dokunmatik led aydınlatma bulunuyor.
Ürün Özellikleri


Ürünümüzde farklı renk konfigürasyonları kullanılmış olup, meşe rengi gövde ve kapak uygulamaları fildişi rengindeki parlak çekmece ve kapaklarla desteklenmiştir. Bunun yanı sıra vizon ve kahverengi klapa uygulamaları ile ürün görsel açından oldukça zenginleştirilmiştir. Ürünümüzün vitrin ünitesinin sol kapağı tasarımı itibari ile öne çıkıntılı bir yapıya sahip olup, orta dikmede ön cumbasında dokunmatik açma kapama özelliğine sahip led aydınlatma sistemi kullanılmıştır. Ünite iç düzenlemesinde ise panel ve cam raflı bölmeler kullanılarak oldukça zengin bir kullanım alanı oluşturulmuştur. Büfe ünitesi ile konsept oluşturacak biçimde tasarlanan büfe aynasında da dokunmatik led aydınlatma kullanılmış olup, üst düzey bir görsellik yakalanmıştır.

Briza Yemek Odası takımımızda görsel zenginliğin yanı sıra kullanım noktasında da zenginlik sunulmuş olup, geniş büfe ve vitrin ünitelerindeki raf ve çekmecelerle oldukça fazla kullanım alanı oluşturulmuştur. Bunun yanı sıra büfe ünitesinde çatal, kaşık, bıçak gibi eşyaların konulabileceği özel bir çekmecede tasarlanmıştır.

Briza serimizin konseptinin tamamlanması için Duvar Ünitesi de tasarlanmış olup, ünitenin sol kısmında gümüşlük, sağ kısmında ise kitapların konulabileceği raflar mevcuttur. Ünite üst kısmında da yine kitap ve süs eşyalarının konulabileceği bir raf daha mevcut olup, raf üzerinde dokunmatik açma kapama sistemine sahip mercekli led aydınlatma kullanılmıştır. Ayrıca ünitede 2 adet çekmece bulunmakta olup, dvd, vcd gibi ünitelerin konulabileceği alanlarda oluşturularak zengin bir kullanım alanı oluşturulmuştur.  Ürün Ölçüleri


 • Vitrin
  Genişlik: (X)100.00cm
  Derinlik: (Y)50.00cm
  Yükseklik: (Z)174.00cm
 • Büfe
  Genişlik: (X)189.00cm
  Derinlik: (Y)45.00cm
  Yükseklik: (Z)85.00cm
 • Büfe Aynası
  Genişlik: (X)60.00cm
  Derinlik: (Y)180.00cm
  Yükseklik: (Z)0.00cm
 • Kitabeli Masa
  Genişlik: (X)205.00cm
  Derinlik: (Y)90.00cm
  Yükseklik: (Z)77.00cm
 • Sandalye
  Genişlik: (X)36.00cm
  Derinlik: (Y)430.00cm
  Yükseklik: (Z)90.00cm
 • Masa
  Genişlik: (X)165.00cm
  Derinlik: (Y)90.00cm
  Yükseklik: (Z)77.00cm

Bu Kategorideki Diğer Ürünler