Sayfayı Arkadaşına Tavsiye Et

Sayfa Adı:
Arves Lüx Takım - Bellona Mobilya
Sayfa Linki:
http://www.bellona.com.tr/oturma-gruplari/oturma-odasi-takimlari/arves-lux-takim
Adınız Soyadınız:
E-posta Adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız:
 
 

Arves Lüx Takım
kampanya
Üçlü kanepesinde yatak ve sandık fonksiyonuyla kullanım kolaylığı ön planda tutularak tasarlanan Arves Lüx Takım, kullanılan çapraz desenli kapitone uygulaması ile de oturma odanızda spor bir hava yakalıyor.
Ürün Özellikleri


Arves Lüx Takım 3-3-B-B takım yapısı ile serimize alınmıştır.

Üçlü kanepe sırt kısmında yer alan yarmanın altında çapraz desenli kapitone uygulaması yapılarak spor bir görünüm elde edilmiştir. Ayrıca kol ve bazada renkli fitil uygulaması yapılmış olup, kol yanlarında fitil ile uyumlu düğme çektirmesi de yapılmıştır.

Arves lüx takım başarılı tasarım çizgisinin yanı sıra fonksiyonel olarak ta tüketici beklentilerini karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir. Üçlü kanepe ünitesinde yatak ve sandık özellikleri bulunmakta olup, ayrıca ürünün öne çekilmeden açılmasını sağlayan Zero Wall mekanizması kullanılmıştır.

Yeni modelimiz oldukça rahat ve ergonomik bir berjer ile takımlaştırılmış olup, berjer font kısmında 32 DNS soft sünger kullanılmıştır. Berjer ünitesinde takımın genel tasarım çizgilerine uyumlu olarak sırt kısmında kapitone dikiş uygulaması, kollarda renkli fitil ve düğme uygulamalarına da yer verilmiştir.

Arves lüx takımda ürün tarzına uyumlu ahşap desenli plastik ayaklar kullanılmıştır.

Arves üçlü kanepelerde bulunan kol kırlentlerinde ekose desen, düz kombin kumaş ile birlikte kullanılmış olup, düğme espirisi ile ürün tarzını tamamlamıştır.   Ürün Ölçüleri


 • Üçlü Kanepe
  Genişlik: (X)226.00cm
  Derinlik: (Y)95.00cm
  Yükseklik: (Z)84.00cm
 • Üçlü Kanepe Yatak
  Genişlik: (X)191.00cm
  Derinlik: (Y)115.00cm
  Yükseklik: (Z)0.00cm
 • Berjer
  Genişlik: (X)81.00cm
  Derinlik: (Y)90.00cm
  Yükseklik: (Z)96.00cm

Bu Kategorideki Diğer Ürünler