Sayfayı Arkadaşına Tavsiye Et

Sayfa Adı:
Liona Koltuk Takımı - Bellona Mobilya
Sayfa Linki:
http://www.bellona.com.tr/oturma-gruplari/koltuk-takimlari/liona-koltuk-takimi
Adınız Soyadınız:
E-posta Adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız:
 
 

Ürün Özellikleri


Liona Koltuk Takımı yeni modelimiz olan Liona Yemek Odasına konsept olarak tasarlanmış olup, modern çizgileri ile ön plana çıkmaktadır.

Liona Koltuk Takımı 3-3-B-B ve3-2-B-B olarak takımlaştırılmış olup, tüketicilerimiz ihtiyaçları ve odalarının büyüklüğüne göre ikili veya üçlü koltuk alabileceklerdir.

Liona üçlü ve ikili koltuk font kısmında ped uygulaması yapılmış olup, konforlu bir oturum sağlanmıştır. Ayrıca ped üzerinde yapılan makrome dikiş uygulaması ile zengin bir görsellik kazandırılmıştır.

Şık görünümünün yanı sıra yeni modelimiz sunmuş olduğu fonksiyonellik ile de dikkat çekmektedir. Liona üçlü koltuk ünitesi yatak fonksiyonuna sahip olup, ikili koltuk ünitesi ise sabit olarak tasarlanmıştır.

Yeni modelimizin kol üzerinde üründe kullanılan kumaşa uyumlu renkte deri uygulaması yapılmış olup, farklı ve modern bir hava oluşturulmuştur. Ayrıca kol yanı, font ve sırt minderlerinde yapılan makrome dikiş uygulaması görsel bir bütünlük ve estetik bir görünüm oluşturmuştur.

Modelimizin font kısmında 32 DNS soft sünger kullanılmış olup, konforlu bir oturum sağlanmıştır.

Yeni modelimizin üçlü koltuk ünitesinde ana desen ve ana desene uyumlu renkte kombin kumaştan kol kırlentleri birlikte kullanılmıştır.

Üçlü ünitelerin bazasında ürün görselliğini destekleyen ve yemek odası ile konsept uyumunu güçlendiren ahşap desenli klapa kullanılmıştır  Ürün Ölçüleri


 • Üçlü Koltuk
  Genişlik: (X)221.00cm
  Derinlik: (Y)101.00cm
  Yükseklik: (Z)85.00cm
 • Üçlü Koltuk Yatak
  Genişlik: (X)177.00cm
  Derinlik: (Y)140.00cm
  Yükseklik: (Z)0.00cm
 • İkili Koltuk
  Genişlik: (X)170.00cm
  Derinlik: (Y)101.00cm
  Yükseklik: (Z)85.00cm
 • Berjer
  Genişlik: (X)84.00cm
  Derinlik: (Y)85.00cm
  Yükseklik: (Z)100.00cm

Bu Kategorideki Diğer Ürünler