Sayfayı Arkadaşına Tavsiye Et

Sayfa Adı:
Lavida Koltuk Takımı - Bellona Mobilya
Sayfa Linki:
http://www.bellona.com.tr/oturma-gruplari/koltuk-takimlari/lavida-koltuk-takimi
Adınız Soyadınız:
E-posta Adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız:
 
 

Lavida Koltuk Takımı
Yenilenme zamanı! Açık renklerin iç açan etkisiyle, oturma alanlarına ferahlık ve rahatlık getiren Lavida Koltuk Takımı, fonksiyonel yapısıyla da tercih sebebi. Üstelik renkli ve kahverengi fitil seçenekleri ile kendi zevkinizi Lavida’ya yansıtabilirsiniz.
Ürün Özellikleri


Modern, fonksiyonel, trend renk ve uygulamalara sahip olan Lavida Koltuk Takımımız tüketicilerimizin beklenti ve isteklerini en iyi şekilde karşılamak için serimize dahil edilmiş olup, son derece şık bir tasarıma sahiptir. Lavida Koltuk Takımı farklı tüketici beklentilerine ve farklı tarzlara hitap edebilecek alternatifte kumaş, deri, fitil ve kırlent uygulamaları ile her yaştan ve her kesimden insanın rahatlıkla tercih edebileceği bir ürün olup, tüketicilerimiz tarafından yoğun teveccüh göreceğine inandığımız bir modeldir.

Lavida Koltuk Takımımız 1 adet üçlü, 1 adet ikili ve 2 adet tekliden oluşmaktadır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi ürünümüz her tarzdan tüketiciye hitap edecek şekilde tasarlanmış olup, Lavida ve Lavida S olarak iki alternatifle tüketicilerimize sunulacaktır. Lavida ürünümüzde; ürüne uygulanan fitiller, rengarenk renklere sahip yollu kumaştan yapılacak olup, kol kırlentlerinde kullanılacak olan fuşya ve sarı renklerle ürün kombin edilecektir. Ürün bu hali ile de son derece spor ve modern bir yapıya sahiptir. Yine aynı ürünümüzün fitilleri ve kırlentleri pastel tonlarında olsun istenir ise Ekol serisi kumaşlarımız uygulanacak olup, bu ihtiyaca da cevap verilecektir.

Ürünümüzün en önemli özelliklerinden biri de “Zero Wall” özelliğine sahip olması olup, üçlü ya da ikili ünitenin duvara sıfır (yaslı) vaziyetteyken kolayca açılıp, sandık ya da yatak olabilme özelliğidir. Ürünü yerinden oynatmadan kolayca açılabilmesini sağlayan “zero wall” mekanizması tüketicilerimize evlerinde çok büyük kolaylık sağlayacaktır.  Ürün Ölçüleri


 • İkili Koltuk
  Genişlik: (X)160.00cm
  Derinlik: (Y)93.00cm
  Yükseklik: (Z)83.00cm
 • İkili Yatak
  Genişlik: (X)120.00cm
  Derinlik: (Y)115.00cm
  Yükseklik: (Z)0.00cm
 • Berjer
  Genişlik: (X)80.00cm
  Derinlik: (Y)93.00cm
  Yükseklik: (Z)90.00cm
 • Üçlü Koltuk
  Genişlik: (X)220.00cm
  Derinlik: (Y)93.00cm
  Yükseklik: (Z)83.00cm
 • Üçlü Koltuk Yatak
  Genişlik: (X)180.00cm
  Derinlik: (Y)115.00cm
  Yükseklik: (Z)0.00cm

Bu Kategorideki Diğer Ürünler