Sayfayı Arkadaşına Tavsiye Et

Sayfa Adı:
Cordoba Koltuk Takımı - Bellona Mobilya
Sayfa Linki:
http://www.bellona.com.tr/oturma-gruplari/koltuk-takimlari/cordoba-koltuk-takimi
Adınız Soyadınız:
E-posta Adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız:
 
 

Cordoba Koltuk Takımı
kampanya
Kahve tutkusu! Kahve ve krem renkleriyle bütünleşen şıklık Cordoba’dan geliyor. Tarzı ve tasarımıyla olduğu kadar kullanışlı oluşuyla da dikkat çekiyor.
Ürün Özellikleri


Cordoba Koltuk Takımı, modern tasarımı, yatak- sandık fonksiyonları ve konsept bütünlüğü oluşturan uygulamaları ile dikkat çekmektedir. Özellikle Cordoba Yemek Odası ile konsept bütünlüğü oluşturması açısından sırt minderlerinde ve kol yanlarında uygulanan çizgisel ahşap görünümlü derileri ve yemek odası ile uyumlu yerden yüksek ayakları ile son derece şık ve uyumlu bir tasarıma sahiptir.

Bu konsepti desteklemek tüketicilerimize tercihleri doğrultusunda daha fazla alternatif sunmak için aynı ürün grubumuzun orta sehpası, zigon sehpası ve fiskos sehpası da serimize dahil edilmiştir.

Cordoba Koltuk Takımımız, 1 adet üçlü, 1 adet ikili ve 2 adet tekli koltuktan, Cordoba Lüx Takım ise 1 adet üçlü, 1 adet ikili ve 2 adet berjerden oluşmaktadır. Tüketicilerimize tekli ve berjer olmak üzere iki alternatif sunulmakta olup, tüketicilerimiz diledikleri ürünü tercih edebileceklerdir. Cordoba 3’lü koltuk yatak ve sandık olma fonksiyonuna, Cordoba 2’li Koltuk ise sandık fonksiyonuna sahiptir.  Ürün Ölçüleri


 • Tekli Koltuk
  Genişlik: (X)102.00cm
  Derinlik: (Y)96.00cm
  Yükseklik: (Z)84.00cm
 • İkili Koltuk
  Genişlik: (X)163.00cm
  Derinlik: (Y)96.00cm
  Yükseklik: (Z)84.00cm
 • Üçlü Koltuk
  Genişlik: (X)226.00cm
  Derinlik: (Y)96.00cm
  Yükseklik: (Z)84.00cm
 • Üçlü Koltuk Yatak
  Genişlik: (X)180.00cm
  Derinlik: (Y)136.00cm
  Yükseklik: (Z)0.00cm

Bu Kategorideki Diğer Ürünler