Sayfayı Arkadaşına Tavsiye Et

Sayfa Adı:
Briza Lüx Takım - Bellona Mobilya
Sayfa Linki:
http://www.bellona.com.tr/oturma-gruplari/koltuk-takimlari/briza-lux-takim
Adınız Soyadınız:
E-posta Adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız:
 
 

Briza Lüx Takım
Evinizde soft tonlarda, romantik bir hava oluşturmak isterseniz Briza Lüks Takım tam size göre. Şıklığının yanı sıra, Briza’nın hem ikili hem üçlü ünitesinde yatak ve sandık olma fonksiyonları bulunuyor. Zero Wall özelliği sayesinde yer tasarrufu konusunda da üstüne yok. Konseptle uyumlu berjerler ise, takımı tamamlıyor ve oldukça rahat.
Ürün Özellikleri


Briza Lüks Takımı, yemek odası ve duvar ünitesi ile uyumlu tasarımı ile dikkat çekmekte olup, fonksiyonelliği ile de tüketicilerimize kolaylık sunmaktadır. Ürünün kollarının dış kısmı desenli deri, iç kısmı ise kumaş olarak tasarlanmış olup, kolun ortasında ahşap görünümlü deri uygulaması yapılmıştır. Ürünün üçlü ve ikili ünitelerinin sırt minderlerinin orta kısımlarına da ahşap görünümlü deri uygulaması yapılarak ürün görsel açıdan zenginleştirilmiştir. Kol kırlentlerine ve berjerlere uygulanan ana desen uygulaması ile de ürüne hareketlilik kazandırılmıştır.

Briza Koltuk Takımı, 1 adet üçlü, 1 adet ikili ve 2 adet tekliden oluşurken, Lüx Takım ise 1 adet üçlü, 1 adet ikili ve 2 adet berjerden oluşmaktadır. Ürünümüzün 3’lü ve 2’li üniteleri hem yatak hem de sandık olma fonksiyonuna sahip olup, zero wall mekanizması sayesinde yerinden oynatılmadan rahatlıkla yatak ve sandık pozisyonuna getirilmektedir.  Ürün Ölçüleri


 • İkili Koltuk
  Genişlik: (X)163.00cm
  Derinlik: (Y)98.00cm
  Yükseklik: (Z)83.00cm
 • İkili Yatak
  Genişlik: (X)130.00cm
  Derinlik: (Y)120.00cm
  Yükseklik: (Z)0.00cm
 • Berjer Koltuk
  Genişlik: (X)75.00cm
  Derinlik: (Y)86.00cm
  Yükseklik: (Z)98.00cm
 • Üçlü Koltuk
  Genişlik: (X)215.00cm
  Derinlik: (Y)98.00cm
  Yükseklik: (Z)83.00cm
 • Üçlü Koltuk Yatak
  Genişlik: (X)182.00cm
  Derinlik: (Y)120.00cm
  Yükseklik: (Z)0.00cm

Bu Kategorideki Diğer Ürünler