Sayfayı Arkadaşına Tavsiye Et

Sayfa Adı:
Bolivya Koltuk Takımı - Bellona Mobilya
Sayfa Linki:
http://www.bellona.com.tr/oturma-gruplari/koltuk-takimlari/bolivya-koltuk-takimi
Adınız Soyadınız:
E-posta Adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız:
 
 

Bolivya Koltuk Takımı

 

Sütlü kahveye ne dersiniz? Yumuşacık bir kahverenginin hakim olduğu Bolivya Koltuk Takımı, abartıdan uzak ve her yönüyle evinizde rahat etmenizi sağlayacak biçimde tasarlanmıştır. Bolivya, konsept bütünlüğü içinde uygulanan deri birlikteliğiyle evinizde kalitenin simgesi olacak.
Ürün Özellikleri


Bolivya koltuk takımında Krem ve Kapiçino renklerinin bir arada kullanılmıştır. Özellikle modern tasarımın ve pastel renklerin hakim olduğu, estetiğin ve fonksiyonelliğin bir arada sunulduğu takımımız Bolivya Yemek Odası Takımı ile birlikte uyum içerisinde kullanılacaktır.

Üçlü Koltuk ünitesinde ayrı ayrı hareket edebilen mekanizması bulunmaktadır ve iki parça halinde koltuğun içerisinden çıkmaktadır. İstenildiğinde tek tarafı açılıp uzanma olarak kullanılabilecek istenildiğinde ise ikinci kademesi de açılıp yatak olarak kullanılabilecektir. Ürünün ikili ünitesi ise sandık olma özelliğine sahiptir ve depolama alanı olarak kullanılabilecektir. Takımın berjerleri sabit olarak tasarlanmış olup takımın genelinde ki sırt minderlerin çift yönlü olarak kullanım imkanı bulunmaktadır. Bolivya koltuk takımına konsept orta sehpada tasarlanmıştır.  Ürün Ölçüleri


 • Tekli Koltuk
  Genişlik: (X)103.00cm
  Derinlik: (Y)90.00cm
  Yükseklik: (Z)83.00cm
 • İkili Koltuk
  Genişlik: (X)172.00cm
  Derinlik: (Y)96.00cm
  Yükseklik: (Z)88.00cm
 • Üçlü Koltuk
  Genişlik: (X)243.00cm
  Derinlik: (Y)96.00cm
  Yükseklik: (Z)88.00cm
 • Üçlü Koltuk Yatak
  Genişlik: (X)185.00cm
  Derinlik: (Y)126.00cm
  Yükseklik: (Z)0.00cm

Bu Kategorideki Diğer Ürünler