Bellona Yeni Yılın İlk Kampanyası-2017

1.     KAMPANYA DÖNEMİ : Tüketicilerimize yönelik olarak düzenlenen “Kdv İndirimi Devletten, Mobilyada Net %15 İndirim Bellona ‘dan” kampanyası  31 Mart 2017 tarihinde sona erecektir.

2.     10 ŞUBAT 2017-31 MART TARİHLERİ ARASINDA “KDV İNDİRİMİ DEVLETTEN, MOBİLYADA %15 NET İNDİRİM BELLONA’DAN  ” KAMPANYASI

 

a.     3 Şubat 2017 Tarih ve 2017/9759 sayılı Bakanlar Kurulu kararı doğrultusunda 30/04/2017 tarihine kadar mobilyada KDV oranı % 18’den % 8’e düşürülmüştür.

b.     Alınan bu kararla, Bellona markalı tüm döşemeli ürünler, panel mobilya, yatak, baza ve bahçe mobilyası ürünlerinde KDV oranı 3 Şubat 2017 itibariyle %8 olarak güncellenmiştir.

c.     Devletimizin yaptığı KDV oranlarındaki güncellemeye ilave olarak Bellona markalı tüm mobilyalarda “Net %15 indirim” uygulaması devreye alınmıştır.

d.     Fiyat listelerinde hem devletimizin yaptığı, hem de markamızın yaptığı indirimler yer almaktadır.

e.     %15 Net İndirim kampanyası kredi kartlı satışlar için geçerli olacaktır.

f.      Halı ve ev tekstili ürünlerinde halen uygulanmakta olan KDV oranının %8 olmasından dolayı bu ürün gruplarında herhangi bir KDV indirimi söz konusu değildir. Bu ürün gruplarında listelerindeki fiyatlara Net %8 indirim uygulaması yapılmıştır. İndirimli fiyatlar perakende fiyat listelerinde gösterilmiştir.

g.     Tablo ve dekoratif aynalar KDV indirimi kapsamında olmayıp, KDV oranı bu ürünlerde %18 ‘dir. Bu ürün gruplarında Net %15 indirim uygulaması yapılmıştır. İndirimli fiyatlar perakende fiyat listelerinde gösterilmiştir.

 

3.     ÖZEL FİYAT UYGULAMALARI

a.     Döşemeli ürün grubunda;

Aden (Koltuk ve Köşe takımları), Belissa (Koltuk ve Köşe takımları), Vienza (Koltuk ve Köşe takımları), Cantona Köşe takımı, Valdes Koltuk takımı, Panama köşe takımı, Lotus, Porto, Rio Rodeo, Toledo, Vienna Tv koltuğu ve tüm Açıkhava Mobilyaları ürünlerinde bu döneme özel olarak cazip fiyat avantajları devam edecektir.

b.     Baza ürün grubunda;

Verso baza/başlık ürününde bu döneme özel olarak cazip fiyat avantajları devam edecektir.

c.     Mutfak Masa Sandalye ürün grubunda;

Elisa, Lukas, Ritim, Vedo ürünlerinde bu döneme özel olarak cazip fiyat avantajları devam edecektir.

d.     Genç Odası Sandalyeleri ürün grubunda;

City, Kolej, Lilya, Riga, Sport, Trio, Wingo ürünlerinde bu döneme özel olarak cazip fiyat avantajları devam edecektir.

e.     Ev Tekstili ürün grubunda;

Homestyle Nevresim Takımları, Dreamline Yorgan ve Whitline Microfiber Yastık ürünlerinde bu döneme özel olarak cazip fiyat avantajları devam edecektir.

Bu ürünlerdeki cazip fiyatlar kampanya sonuna kadar devam edecektir.

 

4.    AXESS’E ÖZEL 12 TAKSİT AVANTAJI:

1 Ocak 2017-31 Mart 2017 tarihleri arasında Axess kart ile yürütülecek kampanya da; “Axess’e özel mobilya grubunda 2-6 Taksitli işlemlerde +6 taksit ve 10 taksitli işlemlerde 2 Ay erteleme“ uygulaması yapılacaktır.

 

*Belirtilen fiyatlar, tavsiye edilen perakende satış fiyatlarıdır.

*03/02/2017 tarih ve 2017/9759 sayılı Bakanlar Kurulu kararı doğrultusunda 30/04/2017 tarihine kadar döşemeli ürünler, panel mobilya grubu, yatak ve bazada KDV oranı % 18’den % 8’e düşürülmüştür. ** Kampanya 10 Şubat - 31 Mart 2017 tarihleri arasında geçerlidir. KDV dahil tavsiye edilen fiyatlar üzerinden kredi kartıyla gerçekleştirilecek alımlarda mobilya, yatak ve baza gruplarında net %15, halı ve ev tekstili ürünlerinde net %8 indirim uygulanacaktır. İndirimli fiyatlar perakende fiyat listelerinde yer almaktadır. KDV veya diğer vergi oranlarında olabilecek değişiklikler ve gelebilecek yeni vergiler fiyatlara aynen yansıtılacaktır. Bellona ürünleri üzerinde önceden belirtmeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. Belirtilen kampanya tarihinden önce kampanyayı sona erdirme hakkımız mahfuzdur. Kampanya koşulları ile ilgili ayrıntılı bilgi için, lütfen bir Bellona yetkili satıcısına başvurunuz. Tipografi hatalarından Bellona sorumlu tutulamaz. Peşin fiyatına 12 taksitle ödeme avantajı Axess üyesi olan bayilerimizde geçerlidir.