BELLONA 2019 İLKBAHAR KAMPANYASI

2019 BELLONA İLKBAHAR KAMPANYASI

  1. KAMPANYA DÖNEMİ : “Beğeni rekorları kıran Bellonalarda paylaşamayacağınız bir fırsat daha!” Kampanyamız 01 Nisan 2019 tarihinde başlayacak, 30 Haziran 2019 tarihinde sona erecektir.
  1. ÜRÜN TESLİMATI: Yeni kampanya kapsamında ürün alımlarına 01 Nisan 2019 tarihinden itibaren başlanacaktır.

İLKBAHAR KAMPANYASI

Bellona markalı ürünlerden yapılacak olan toplu alışverişlerde paket büyüklüklerine göre alternatifli hediye uygulaması yapılacaktır.

Bu doğrultuda;

10.900.- TL ve üzeri alışveriş yapan tüketicilerimize; Vestel 32” HD Uydu alıcılı Led Tv hediye edilecektir.

15.900.- TL ve üzeri alışveriş yapan tüketicilerimize; Vestel 39” Full HD Uydu alıcılı Led Tv veya Digiturk Sporun Yıldızı Paketi üyeliği (üyelik bir yıllıktır.) hediye edilecektir.

25.900.- TL ve üzeri alışveriş yapan tüketicilerimize; Vestel 50” 4K Smart Ultra HD Led Tv, hediye edilecektir.

**Tüketicilerimize hediye edilecek televizyon model ve kodları; SATELLITE 32HB5000, SATELLITE 39FD5050, 4K SMART50UD8100

*** Digiturk Sporun Yıldızı Paketi (Sporun Yıldırzları Paketi + Belgesel Kanalları + Çocuk Kanalları + Film & Dizi Kanalları + Müzik ve Yaşam Kanalları + Ulusal Kanallar ve Türksat Kanalları)

*** Sporun Yıldızı Paketi abonmanlık için son başvuru tarihi 31.12.2019'dur. Paket Kullanım hakkı başvuru tarihi itibariyle 1(bir) yıldır.

3. KAMPANYA KAPSAMINDA AKSİYON UYGULAMASI YAPILACAK ÜRÜNLER:

Kampanya süresince aşağıda belirtilen ürün gruplarında fiyat odaklı aksiyon uygulaması yapılacaktır.

a. Döşemeli ürün grubunda Angel, Grande, ve Volga Koltuk Takımı ürünlerimizde KDV indirimine ilave olarak % 10 indirim uygulaması yapılacaktır.

b. Panel mobilya grubunda Angel, Grande ve Volga Serisi Yatak/Yemek Odası ürünlerimizde KDV indirimine ilave olarak % 10 indirim uygulaması yapılacaktır.

c. Yatak ürün grubunda Aloe Vera Soft yatak ürünlerimizde KDV indirimine ilave olarak % 10 indirim uygulaması yapılacaktır.

4. YOGA SERİSİ YATAK ALIMLARINA YATAK ÖRTÜSÜ HEDİYE UYGULAMASI:

Kampanya süresince, Çift kişilik ebat Yoga Life, Yoga Rhythm ve Yoga Flex yatak alan tüketicilerimize aşağıda belirtilen Çift Kişilik Yatak Örtüleri hediye olarak verilecektir.

Buna göre;

Çift kişilik Yoga Life yatak alan tüketicilerimize; Çift Kişilik Diamond, Angel, Mavenna, Rosemary veya Monreal yatak örtülerinden birisi hediye edilecektir.

Çift kişilik Yoga Rhythm yatak alan tüketicilerimize; Çift Kişilik Elit, Viola, Palais veya Karen yatak örtülerinden bir tanesi hediye edilecektir.

Çift kişilik Yoga Flex yatak alan tüketicilerimize; Çift Kişilik Vitella yatak örtüsü hediye edilecektir.

Hediye verilecek yatak örtüleri genel merkez, anabayi ve bayi stokları ile sınırlıdır.

5. PLATINYUM SERİSİ NEVRESİM ALIMLARINA YASTIK HEDİYE UYGULAMASI;

Platınyum Serisi Nevresim Takımı alan tüketicilerimize; tek kişilik ebatlar için 1 adet WhiteLine Mıcrofiber Yastık, çift kişilik ebatlar için 2 adet WhiteLine Mıcrofiber Yastık hediye edilecektir.

Uygulama merkez, anabayi ve bayi stokları ile sınırlıdır.

6. DÖNEMSEL CAZİP FİYAT UYGULAMALARI

1 Nisan - 30 Haziran 2019 tarihleri arasında geçerli olmak üzere Ev Tekstili ürün grubunda;

Wedding Set Çift Kişilik 735. TL,

Violette Set Çift Kişilik 419. TL. olarak tüketicilerimize sunulacaktır.

7. BELLONA’DAN 2.500.-TL LİK KANEPE, OTURMA GRUBU VEYA KOLTUK TAKIMI ALANA HALIDA % 30 İNDİRİM

Bellona markalı 2.500.-TL ve üzerinde Kanepe, Oturma grubu veya Koltuk takımı satın alan tüketicilerimize, Bellona halılar perakende liste fiyatları üzerinden %30 indirimli fiyatlarla sunulacaktır. Her 2.500.-TL lik döşemeli grup alımında sadece 1 adet Bellona halıda indirim avantajı sunulacaktır.

Bu uygulama ana kampanya kurgumuz ile birleştirilemez.

8. WORLDCARD’A ÖZEL 12 TAKSİT AVANTAJI:

1 Nisan 2019 - 30 Haziran 2019 tarihleri arasında Worldcard ile yürüteceğimiz kampanyada; World’e özel peşin fiyatına 12 taksit” 2-6 Taksitli işlemlerde +6 taksit “ uygulaması yapılacaktır.

 

**Belirtilen fiyatlar tavsiye edilen perakende satış fiyatlarıdır.