2017 Yaz Kampanyası

1.    KAMPANYA DÖNEMİ : “KDV İNDİRİMİ DEVLETTEN, MOBİLYA GRUBUNDA NET %15 İNDİRİM BELLONA’DAN”  kampanyası 01 Ağustos 2017 tarihinde başlayacak, 30 Eylül 2017 tarihinde sona erecektir.

 

2.     “KDV İNDİRİMİ DEVLETTEN, MOBİLYADA NET %15 İNDİRİM BİZDEN ” KAMPANYASI

a.    3 Şubat 2017 Tarih ve 2017/9759 sayılı Bakanlar Kurulu kararı doğrultusunda 30/09/2017 tarihine kadar mobilyada KDV oranı % 18’den % 8’e düşürülmüştür.

b.    Alınan bu kararla, Bellona markalı tüm döşemeli ürünler, panel mobilya, yatak, baza ve bahçe mobilyası ürünlerinde KDV oranı 3 Şubat 2017 itibariyle %8 olarak güncellenmiştir.

c.     Devletimizin düzenlemiş olduğu KDV indirimine ilaveten tüm Döşemeli, Panel Mobilya, Yatak ve Baza ürün gruplarında KDV indiriminin yanı sıra ilave net %15 indirim uygulaması yapılmıştır.

d.    Fiyat listelerinde hem devletimizin yaptığı hem de markamızın yaptığı indirimler yer almaktadır. İndirimler her bir ürün alımında geçerlidir.

 

3.    ÖZEL İNDİRİM UYGULAMALARI

1 Ağustos 2017-30 Eylül 2017 tarihleri arasında geçerli olmak üzere;

 

a.     Bu döneme özel döşemeli ürün grubunda Step modelinde devletimizin yaptığı KDV indiriminin yanı sıra ilave olarak Net %25 İndirim uygulaması yapılarak çok cazip fiyat avantajı sunulmaktadır. Bu uygulama ile,

Step kanepe 850.-TL,

Step Majör 2.590.-TL, 

Step S Lüx 2.838.-TL

Step V Köşe 2.124.-TL fiyatlarla tüketicilerimize sunulacaktır.

b.     Bu döneme özel baza ürün grubunda Twinjoy modelinde devletimizin yaptığı KDV indiriminin yanı sıra ilave olarak Net %25 İndirim uygulaması yapılarak çok cazip fiyat avantajı sunulmaktadır. Bu uygulama ile,

Twinjoy baza 90x190           376.-TL,

Twinjoy baza 160x200         727.-TL,

 

Twinjoy başlık 90 lık             154-TL,

Twinjoy başlık 160 lık          216-TL, fiyatlarla tüketicilerimize sunulacaktır.

 

c.     Döşemeli ürün grubunda; Aden (Koltuk ve Köşe takımları) , Belissa (Koltuk ve Köşe takımları), Vienza (Koltuk ve Köşe takımları), Cantona Köşe takımı ve Valdes Koltuk takımı ürünlerinde önceki dönemde sunulan cazip fiyat avantajları bu kampanyada devam etmektedir.

d.     Panel Mobilya ürün grubunda bir önceki kampanyada indirim kapsamında olan Vienza Serisi,  Belissa serisi, Valdes Serisi ve Portivo genç ve Bebek odaları ürünlerindeki cazip indirimler bu dönemde de devam edecektir.

e.     Baza ürün grubunda Verso baza/başlık ürününde önceki dönemde sunulan cazip fiyat avantajları bu kampanyada devam etmektedir.

f.      Mutfak Masa Sandalye ürün grubunda; Ritim ve Vedo ürünlerinde önceki dönemde sunulan cazip fiyat avantajları bu kampanyada devam etmektedir.

g.     Genç Odası Sandalyeleri ürün grubunda; City, Lilya, Trio ve Wingo ürünlerinde önceki dönemde sunulan cazip fiyat avantajları bu kampanyada devam etmektedir.

h.    Ev Tekstili ürün grubunda; Whiteline Microfiber Yastık (9,90.-TL) ürünlerinde bu döneme özel olarak cazip fiyat avantajları sunulmaktadır.

i.      Ev Tekstili ürün grubunda; Clara, Tuana, Vera, Violin ve Wendy yatak örtülerinde ürünlerinde bu döneme özel olarak cazip fiyat avantajları sunulmaktadır.

 

  1. 2017 KOLEKSİYON YENİ YATAK ÜRÜNLERİNDE LANSMANA ÖZEL %40 NET İNDİRİM UYGULAMASI

2017 Koleksiyonu yatak grubunda yeni ürünlerimiz olan Fourseasons ve Twinstar ürünlerinde devletimizin yaptığı KDV indiriminin yanı sıra ilave olarak LANSMANA ÖZEL Net %40 İndirim uygulaması bu dönemde devam edecektir. İndirimli fiyatlar fiyat listelerinde yer almaktadır.

8.    OTURMA GRUBU VE KOLTUK TAKIMI ALAN TÜKETİCİLERİMİZE HALIDA %20 İNDİRİM AVANTAJI

Bellona markalı 3.000.-TL ve üzerinde Oturma grubu ve Koltuk takımı satın alan tüketicilerimize Tüm halılar perakende liste fiyatları üzerinden %20 indirimli fiyatlarla sunulacaktır. Her 3.000.-TL lik döşemeli grup alımında sadece 1 halıda indirim avantajı sunulacaktır.

 

  1. OKUL PAKETİ UYGULAMASI

İlgili uygulama kapsamında Twinjoy baza, Twinjoy başlık, Orient Yatak alımı yapan tüketicilerimize Orient Tekstil Seti hediye edilecektir ( Yorgan – Yastık – Alez )  Uygulama  tüm ebatlar için geçerli olacaktır.

Uygulamayla birlikte 90x190 Orient Yatak, 90x190 Twinjoy Baza, 90 lık Twinjoy başlık, tek kişilik Orient Yorgan, 90 x 190 Orient Alez ve 1 adet Orient yastıktan oluşan OKUL PAKETİ 899.-TL fiyatla tüketicilerimize sunulacaktır.

 

  1. MAKSİMUM KART’A ÖZEL 12 TAKSİT AVANTAJI:

1 Ağustos 2017-30 Eylül 2017 tarihleri arasında Maksimum kart ile yürüteceğimiz kampanyada; Maksimum’a özel 2-6 Taksitli işlemlerde +6 taksit “ avantajı sağlanacaktır.

 

*Belirtilen fiyatlar, tavsiye edilen perakende satış fiyatlarıdır.