2017 Bellona Bahar Kampanyası

1.     KAMPANYA DÖNEMİ : “KDV İNDİRİMİ DEVLETTEN, MOBİLYA GRUBUNDA NET %15 İNDİRİM BELLONA’DAN”  kampanyamız 01 Mayıs 2017 tarihinde başlayacak, 31 Temmuz 2017 tarihinde sona erecektir.

 

2.      “KDV İNDİRİMİ DEVLETTEN, MOBİLYADA NET %15 İNDİRİM BİZDEN ” KAMPANYASI

a.     3 Şubat 2017 Tarih ve 2017/9759 sayılı Bakanlar Kurulu kararı doğrultusunda 30/09/2017 tarihine kadar mobilyada KDV oranı % 18’den % 8’e düşürülmüştür.

b.     Alınan bu kararla, Bellona markalı tüm döşemeli ürünler, panel mobilya, yatak, baza ve bahçe mobilyası ürünlerinde KDV oranı 3 Şubat 2017 itibariyle %8 olarak güncellenmiştir.

c.     Devletimizin düzenlemiş olduğu KDV indirimine ek olarak tüm Döşemeli, Panel Mobilya, Yatak ve Baza ürün gruplarında, KDV indiriminin yanı sıra ilave net %15 indirim uygulaması yapılmıştır.

d.     Fiyat listelerinde hem devletimizin yaptığı hem de markamızın yaptığı indirimler yer almaktadır. İndirimler her bir ürün alımında geçerlidir.

 

3.     ÖZEL İNDİRİM UYGULAMALARI

1 Mayıs 2017-31 Temmuz 2017 tarihleri arasında geçerli olmak üzere;

a.     Bu döneme özel döşemeli ürün grubunda Step modelinde devletimizin yaptığı KDV indiriminin yanı sıra ilave olarak Net %25 İndirim uygulaması yapılarak çok cazip fiyat avantajı sunulmaktadır. Bu uygulama ile;

Step kanepe 820.-TL,

Step Majör 2.498.-TL, 

Step S Lüx 2.694.-TL

Step V Köşe 2.039.-TL fiyatlarla tüketicilerimize sunulacaktır.

 

b.     Bu döneme özel baza ürün grubunda Twinjoy modelinde devletimizin yaptığı KDV indiriminin yanı sıra ilave olarak Net %25 İndirim uygulaması yapılarak çok cazip fiyat avantajı sunulmaktadır. Bu uygulama ile;

Twinjoy baza 90x190       363.-TL,

Twinjoy baza 160x200     689.-TL,

 

Twinjoy başlık 90 lık         148-TL,

Twinjoy başlık 160 lık      205-TL, fiyatlarla tüketicilerimize sunulacaktır.

 

a.     Döşemeli ürün grubunda; Aden (Koltuk ve Köşe takımları) , Belissa (Koltuk ve Köşe takımları), Vienza (Koltuk ve Köşe takımları), Cantona Köşe takımı, Valdes Koltuk takımı, Porto Tv koltuğu ürünlerinde önceki dönemde sunulan cazip fiyat avantajları bu kampanyada devam etmektedir.

b.     Panel Mobilya ürün grubunda bir önceki kampanyada indirim kapsamında olan Vienza Serisi (Yatak Odası, Yemek Odası, Genç odası, Portmanto ve Duvar Ünitesi), Belissa serisi (Yatak odası, Yemek odası, Genç ve Portmanto), Valdes Serisi (Yatak Odası, Yemek Odası ve Duvar Ünitesi), Dekora Serisi (Yatak Odası, Yemek Odası ve Duvar Ünitesi) ve Portivo genç ve Bebek odaları ürünlerindeki cazip indirimler bu dönemde de devam edecektir.

c.     Baza ürün grubunda Verso baza/başlık ürününde önceki dönemde sunulan cazip fiyat avantajları bu kampanyada devam etmektedir.

d.     Mutfak Masa Sandalye ürün grubunda; Elisa ,Ritim, Vedo ürünlerinde önceki dönemde sunulan cazip fiyat avantajları bu kampanyada devam etmektedir.

e.     Genç Odası Sandalyeleri ürün grubunda; City ,Kolej, Lilya, Riga, Sport, Trio ve Wingo ürünlerinde önceki dönemde sunulan cazip fiyat avantajları bu kampanyada devam etmektedir.

f.      Ev Tekstili ürün grubunda; Whitline Microfiber Yastık (9,90.-TL) ürünlerinde bu döneme özel olarak cazip fiyat avantajları sunulmaktadır.

g.     Ev Tekstili ürün grubunda; Clara, Tuana, Vera, Violin  ve Wendy yatak örtülerinde ürünlerinde bu döneme özel olarak cazip fiyat avantajları sunulmaktadır.

 

7.     2017 KOLEKSİYON YENİ YATAK ÜRÜNLERİNDE LANSMANA ÖZEL %40 NET İNDİRİM UYGULAMASI

2017 Koleksiyonu yatak grubunda yeni ürünlerimiz olan Fourseasons ve Twinstar ürünlerinde devletimizin yaptığı KDV indiriminin yanı sıra ilave olarak LANSMANA ÖZEL Net %40 İndirim uygulaması yapılmıştır. İndirimli fiyatlar fiyat listelerinde yer almaktadır.

 

8.     OTURMA GRUBU VE KOLTUK TAKIMI ALAN TÜKETİCİLERİMİZE HALIDA CAZİP FİYAT AVANTAJI

Bellona markalı 3.000.-TL ve üzerinde Oturma grubu ve Koltuk takımı satın alan tüketicilerimize Mimoza serisi uygun fiyatlarla sunulacaktır. (örnek koltuk takımı ile birlikte 150x230 Mimoza halı 199.-TL fiyatla tüketicilerimize sunulacaktır.)

Not: Tüketicilerimiz oturma grubu/koltuk takımı satın aldıklarında mimoza serisinde geçerli olacak fiyatlar perakende fiyat listelerinde gösterilmektedir.

 

9.     REFLEKS VE NOSTRESS YATAKLARDA PİKE HEDİYESİ

Yatak ürün grubumuzda Refleks ve Nostress model yatakları satın alan tüketicilerimize Petek pikeler ücretsiz olarak hediye edilecektir. Bu uygulama kapsamında ;

Tek kişilik Reflex ve Nostress yatak alan tüketicilerimize tek kişilik Petek Pike,

Çift kişilik Reflex ve Nostress yatak alan tüketicilerimize çift kişilik Petek Pike hediye edilecektir.

 

10.   YATAK ALANLARA YATAK ÖRTÜLERİNDE İNDİRİM AVANTAJI

Yatak ürün grubumuzda Golden Comfort, Aloevera Twin ve Alovera Soft model yatakları satın alan tüketicilerimize Clara, Tuana, Vera, Violin ve Wendy yatak örtüleri %50 indirimli olarak sunulacaktır.

Tek kişilik Golden Comfort, Aloevera Twin ve Alovera Soft yatak alan tüketicilerimize tek kişilik yatak örtüsü

Çift kişilik Golden Comfort, Aloevera Twin ve Alovera Soft yatak alan tüketicilerimize Çift kişilik yatak örtüsü %50 indirimli sunulacaktır.

 

Not : Tüketicilerimiz ilgili model yataklardan satın aldıklarında geçerli olacak yatak örtüsü fiyatları perakende fiyat listelerinde gösterilmektedir

 

11.   MAKSİMUM KART’A ÖZEL 12 TAKSİT AVANTAJI:

1 Mayıs 2017-31 Temmuz 2017 tarihleri arasında Maksimum kart ile yürüteceğimiz kampanyada; Maksimum’a özel 2-6 Taksitli işlemlerde +6 taksit “ avantajı sağlanacaktır.

Vade farksız taksitli işlemlerde “+ taksit ” maliyeti banka tarafından karşılanacaktır.

 

·         Şirket Kredi Kartı, Vadematik kartlar, Aidatsız Maximum Kartlar ve İşte Üniversiteli Aidatsız Kartlar kampanyaya dahil değildir

·         Maximiles sahipleri ve Ziraat Maximum Kartlar da kampanyaya dahildir.

 

BELİRTİLEN FİYATLAR, TAVSİYE EDİLEN PERAKENDE SATIŞ FİYATLARIDIR.